Dijital yardımcınız

Digibilgi, bilgi çağı ve dijitalleşmenin ortak bir ürünü olarak kullanıcılarına hızlı, doğru ve 7×24 bilgi paylaşımı yapmayı hedeflemiş cep telefonlarından da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir platform olarak tasarlanmıştır.

Özellikle beyaz ve elektronik eşya kullanımınızda sıkça karşılaşabileceğiniz problemlerin servise ihtiyaç duymadan hızlıca giderilebilmesi konusunda sizlere anında destek vermek, çözüm bulunamaması durumunda ise ilgili markanın müşteri hizmetlerine sizin adınıza doğrudan çağrı açılarak hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet almanızı sağlamak en önemli misyonumuzdur.
Bu platformda yer alan bilgi ve çözümlerin bir çoğunu internet ortamında Google, Opera, Yahoo, Safari ya da benzeri arama motorlarında bu kalite ve doğrulukta bulmanız oldukça zordur.

Benzerleri bulunsa dahi ne kadar güvenip uygulayabileceğiniz konusunda ciddi endişe taşıyabilirsiniz.
Bilgilerimizin hepsi denenmiş ve uygulanması sonucunda milyonlarca kişi bunlardan maddi ve manevi faydalar sağlamıştır. Siz de deneyince farkımızı anlayacak ve bizimle kalmaya devam edeceksiniz. Ekip olarak buna inanıyor ve kendimize güveniyoruz.

Henüz emekleme (BETA) aşamasında olan bu platformun gelişimini de birlikte sürdüreceğiz.   Sizlerin, bizlere vereceği destek ve bilgi bankamıza benzer bilgi yapısıyla yapacağınız katkıya da gönülden inanıyor ve her daim bekliyoruz.
Unutmayın! Yapılacak her doğru katkı toplumsal anlamda paylaşım ve gelişim için de son derece önemli.
İlginize şimdiden çok çok teşekkürler.

Saygı ve sevgiyle kalınız…

 

Bir cevap yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.